SC 242 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:20
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 08:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 04:48
Čadca št. hr. 08:19
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 04:52
Kysak 05:04
Spišská Nová Ves 05:37
Poprad-Tatry 05:58
Liptovský Mikuláš 06:45
Ružomberok 07:03
Žilina 07:55
Kysucké Nové Mesto 07:56
Čadca 08:19
Čadca štátna hranica 08:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).