SC 242 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.06.2022 o 08:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 04:48
Čadca št. hr. 08:19
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 04:48
Kysak 05:00
Spišské Vlachy 05:23
Poprad-Tatry 05:54
Liptovský Mikuláš 06:40
Ružomberok 06:59
Turany 07:18
Žilina 07:48
Kysucké Nové Mesto 07:57
Čadca 08:13
Čadca štátna hranica 08:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).