SC 241 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:24
Meškanie 66 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 10:46
Košice 14:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 10:46
Čadca 10:55
Krásno nad Kysucou 11:05
Kysucké Nové Mesto 11:09
Žilina 11:19
Odbočka Váh 11:25
Žilina-Teplička 11:27
Varín 11:29
Vrútky 11:40
Kraľovany 11:51
Ľubochňa 11:58
Ružomberok 12:09
Liptovský Mikuláš 12:27
Liptovský Hrádok 12:35
Východná 12:45
Štrba 12:55
Svit 13:05
Poprad-Tatry 13:12
Spišská Nová Ves 13:29
Markušovce 13:35
Margecany 13:52
Margecany 13:52
Kysak 14:05
Kysak 14:06
Košice 14:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).