SC 241 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:21
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 10:46
Košice 14:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 10:46
Čadca 10:53
Čadca 10:55
Krásno nad Kysucou 11:05
Kysucké Nové Mesto 11:09
Žilina 11:19
Odbočka Váh 11:25
Žilina-Teplička 11:27
Varín 11:29
Odbočka Potok 11:31
Vrútky 11:40
Vrútky nákladná stanica 11:42
Turany 11:46
Kraľovany 11:51
Ľubochňa 11:58
Ružomberok 12:09
Liptovská Teplá 12:14
Liptovský Mikuláš 12:26
Liptovský Mikuláš 12:27
Liptovský Hrádok 12:35
Kráľova Lehota 12:38
Štrba 12:55
Svit 13:03
Poprad-Tatry 13:10
Poprad-Tatry 13:12
Vydrník 13:21
Spišská Nová Ves 13:29
Spišské Vlachy 13:42
Krompachy 13:46
Margecany 13:52
Malá Lodina 13:58
Kysak 14:06
Kostoľany nad Hornádom 14:11
Košice 14:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).