SC 240 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 19:16
Meškanie 60 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 14:59
Čadca št. hr. 18:23
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 14:59
Kysak 15:11
Malá Lodina 15:18
Margecany 15:24
Margecany 15:24
Spišské Vlachy 15:34
Markušovce 15:42
Spišská Nová Ves 15:48
Poprad-Tatry 16:06
Svit 16:11
Východná 16:31
Kráľova Lehota 16:37
Liptovský Hrádok 16:40
Liptovský Mikuláš 16:49
Ružomberok 17:07
Vrútky 17:32
Varín 17:42
Odbočka Váh 17:45
Žilina 17:52
Kysucké Nové Mesto 18:01
Krásno nad Kysucou 18:06
Čadca 18:17
Čadca štátna hranica 18:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).