SC 240 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:37
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 14:59
Čadca št. hr. 18:23
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 14:59
Kostoľany nad Hornádom 15:05
Kysak 15:11
Margecany 15:24
Krompachy 15:31
Poprad-Tatry 16:06
Poprad-Tatry 16:06
Východná 16:31
Liptovský Mikuláš 16:49
Ružomberok 17:07
Ľubochňa 17:16
Turany 17:27
Vrútky 17:33
Odbočka Váh 17:45
Žilina 17:54
Kysucké Nové Mesto 18:02
Krásno nad Kysucou 18:05
Čadca 18:19
Čadca štátna hranica 18:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).