R 946 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 12:50
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 12:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 11:34
Vrútky 12:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 11:34
Kostiviarska 11:40
Uľanka 11:46
Harmanec jaskyňa 12:02
Čremošné 12:09
Čremošné 12:09
Diviaky 12:23
Príbovce-Rakovo 12:32
Martin 12:40
Vrútky 12:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).