R 942 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 08:50
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 08:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 07:34
Vrútky 08:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 07:02
Sliač kúpele 07:12
Banská Bystrica 07:34
Banská Bystrica 07:34
Kostiviarska 07:40
Uľanka 07:46
Harmanec jaskyňa 08:02
Čremošné 08:09
Diviaky 08:23
Príbovce-Rakovo 08:32
Martin 08:40
Vrútky 08:46

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.