R 941 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 06:27
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 05:13
Banská Bystrica 06:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 05:13
Príbovce-Rakovo 05:27
Diviaky 05:36
Diviaky 05:36
Čremošné 05:53
Harmanec jaskyňa 06:03
Uľanka 06:15
Kostiviarska 06:21
Banská Bystrica 06:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).