R 940 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 06:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:02
Vrútky 06:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:02
Sliač kúpele 05:12
Banská Bystrica 05:34
Kostiviarska 05:40
Harmanec jaskyňa 06:02
Čremošné 06:09
Príbovce-Rakovo 06:32
Martin 06:40
Vrútky 06:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).