R 931 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 12:45
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 12:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:13
Košice 12:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:13
Výhybňa Slatinka 09:20
Vígľaš 09:23
Pstruša 09:25
Kriváň 09:35
Lovinobaňa 09:48
Lučenec 10:00
Fiľakovo 10:14
Výhybňa Urbánka 10:19
Hajnáčka 10:26
Blhovce 10:32
Jesenské 10:41
Výhybňa Lúčna 10:51
Lenartovce 10:58
Štrkovec 11:03
Tornaľa 11:10
Gemerská Hôrka 11:20
Plešivec 11:25
Slavec jaskyňa 11:31
Rožňava 11:39
Lipovník 11:46
Turňa nad Bodvou 12:04
Moldava nad Bodovu 12:12
Barca 12:32
Košice 12:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).