R 861 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 07:28
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 05:48
Banská Bystrica 07:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:48
Kozárovce 05:59
Hronský Beňadik 06:03
Nová Baňa 06:14
Žarnovica 06:25
Žiar nad Hronom 06:40
Hronská Dúbrava 06:50
Zvolen osobná stanica 06:59
Zvolen osobná stanica 07:02
Sliač kúpele 07:11
Vlkanová 07:17
Radvaň 07:22
Banská Bystrica 07:27

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.