R 855 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 21:11
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 21:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:04
Levice 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:04
Bratislava-Vajnory 20:14
Bernolákovo 20:19
Senec 20:23
Sládkovičovo 20:32
Galanta 20:38
Šaľa 20:47
Trnovec nad Váhom 20:51
Tvrdošovce 20:57
Palárikovo 21:01
Šurany 21:08
Úľany nad Žitavou 21:14
Hul 21:17
Podhájska 21:23
Beša 21:29
Lok 21:38
Kalná nad Hronom 21:41
Levice 21:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.