R 855 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 22:07
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 22:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:04
Levice 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:04
Senec 20:23
Galanta 20:38
Šaľa 20:47
Palárikovo 21:01
Úľany nad Žitavou 21:14
Podhájska 21:23
Beša 21:29
Levice 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).