R 853 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Levice
Vlak prišiel do stanice o 18:52
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 18:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:55
Levice 18:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:55
Senec 17:14
Galanta 17:28
Šaľa 17:36
Palárikovo 17:49
Podhájska 18:21
Beša 18:31
Výhybňa Pial 18:36
Lok 18:40
Kalná nad Hronom 18:43
Levice 18:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).