R 844 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:00
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 22:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 18:32
Bratislava hlavná stanica 21:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 18:32
Radvaň 18:37
Vlkanová 18:41
Sliač kúpele 18:46
Zvolen osobná stanica 18:57
Hronská Dúbrava 19:06
Žiar nad Hronom 19:17
Žarnovica 19:30
Nová Baňa 19:42
Hronský Beňadik 19:52
Kozárovce 20:00
Veľké Kozmálovce 20:04
Levice 20:12
Kalná nad Hronom 20:18
Beša 20:29
Podhájska 20:36
Hul 20:42
Úľany nad Žitavou 20:45
Šurany 20:51
Šurany 20:51
Palárikovo 20:59
Tvrdošovce 21:02
Trnovec nad Váhom 21:08
Šaľa 21:14
Galanta 21:25
Sládkovičovo 21:30
Senec 21:39
Bernolákovo 21:43
Bratislava-Vajnory 21:47
Bratislava hlavná stanica 21:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).