R 842 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:20
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 20:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 16:32
Bratislava hlavná stanica 19:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 16:32
Vlkanová 16:41
Sliač kúpele 16:46
Zvolen osobná stanica 16:57
Hronská Dúbrava 17:06
Žiar nad Hronom 17:17
Hliník nad Hronom 17:23
Žarnovica 17:30
Nová Baňa 17:42
Hronský Beňadik 17:52
Kozárovce 18:00
Veľké Kozmálovce 18:04
Levice 18:12
Kalná nad Hronom 18:18
Lok 18:21
Výhybňa Pial 18:24
Beša 18:29
Podhájska 18:36
Hul 18:42
Úľany nad Žitavou 18:45
Šurany 18:51
Palárikovo 18:59
Šaľa 19:14
Galanta 19:25
Bernolákovo 19:43
Bratislava-Vajnory 19:47
Bratislava hlavná stanica 19:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).