R 841 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 17:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:04
Banská Bystrica 19:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:04
Bratislava-Vajnory 16:15
Bernolákovo 16:19
Senec 16:24
Galanta 16:38
Šaľa 16:47
Trnovec nad Váhom 16:51
Tvrdošovce 16:57
Palárikovo 17:01
Šurany 17:08
Úľany nad Žitavou 17:14
Hul 17:17
Podhájska 17:23
Výhybňa Pial 17:35
Lok 17:38
Kalná nad Hronom 17:41
Levice 17:48
Veľké Kozmálovce 17:55
Kozárovce 17:59
Hronský Beňadik 18:03
Nová Baňa 18:14
Žarnovica 18:24
Žarnovica 18:25
Žiar nad Hronom 18:40
Hronská Dúbrava 18:50
Zvolen osobná stanica 18:59
Zvolen osobná stanica 19:02
Sliač kúpele 19:11
Vlkanová 19:16
Radvaň 19:20
Banská Bystrica 19:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.