R 840 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:25
Meškanie 27 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 18:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 14:32
Bratislava hlavná stanica 17:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 14:32
Radvaň 14:37
Vlkanová 14:41
Vlkanová 14:41
Sliač kúpele 14:46
Zvolen osobná stanica 14:57
Hronská Dúbrava 15:06
Žiar nad Hronom 15:17
Žarnovica 15:30
Nová Baňa 15:42
Hronský Beňadik 15:52
Kozárovce 16:00
Veľké Kozmálovce 16:04
Levice 16:12
Výhybňa Pial 16:24
Beša 16:29
Podhájska 16:36
Hul 16:42
Úľany nad Žitavou 16:45
Šurany 16:51
Palárikovo 16:59
Šaľa 17:14
Galanta 17:24
Senec 17:39
Bernolákovo 17:43
Bratislava-Vajnory 17:47
Odbočka Močiar 17:49
Bratislava hlavná stanica 17:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).