R 838 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:00
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 16:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 12:32
Bratislava hlavná stanica 15:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 12:32
Vlkanová 12:41
Sliač kúpele 12:46
Zvolen osobná stanica 12:57
Zvolen osobná stanica 12:57
Hronská Dúbrava 13:06
Žiar nad Hronom 13:17
Žarnovica 13:30
Nová Baňa 13:42
Hronský Beňadik 13:52
Kozárovce 14:00
Veľké Kozmálovce 14:04
Levice 14:12
Kalná nad Hronom 14:18
Lok 14:21
Výhybňa Pial 14:24
Beša 14:29
Podhájska 14:36
Hul 14:42
Úľany nad Žitavou 14:45
Šurany 14:51
Šurany 14:51
Palárikovo 14:59
Tvrdošovce 15:02
Trnovec nad Váhom 15:08
Šaľa 15:14
Galanta 15:25
Sládkovičovo 15:30
Senec 15:39
Bernolákovo 15:43
Bratislava-Vajnory 15:47
Bratislava hlavná stanica 15:58

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.