R 837 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 13:12
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:04
Banská Bystrica 15:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:04
Bratislava-Vajnory 12:14
Bernolákovo 12:19
Senec 12:23
Sládkovičovo 12:32
Galanta 12:38
Šaľa 12:47
Palárikovo 13:01
Úľany nad Žitavou 13:14
Hul 13:17
Podhájska 13:23
Výhybňa Pial 13:35
Lok 13:38
Levice 13:48
Veľké Kozmálovce 13:55
Kozárovce 13:59
Hronský Beňadik 14:03
Nová Baňa 14:14
Žarnovica 14:25
Žiar nad Hronom 14:40
Hronská Dúbrava 14:50
Zvolen osobná stanica 14:59
Zvolen osobná stanica 15:02
Zvolen osobná stanica 15:02
Sliač kúpele 15:11
Vlkanová 15:16
Radvaň 15:20
Banská Bystrica 15:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).