R 836 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:02
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 14:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 10:32
Bratislava hlavná stanica 13:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 10:32
Vlkanová 10:41
Sliač kúpele 10:46
Zvolen osobná stanica 11:00
Hronská Dúbrava 11:08
Žiar nad Hronom 11:18
Žarnovica 11:31
Nová Baňa 11:42
Hronský Beňadik 11:52
Kozárovce 12:00
Veľké Kozmálovce 12:04
Levice 12:12
Lok 12:21
Výhybňa Pial 12:24
Beša 12:29
Podhájska 12:36
Hul 12:42
Úľany nad Žitavou 12:45
Šurany 12:51
Palárikovo 12:59
Palárikovo 12:59
Trnovec nad Váhom 13:08
Šaľa 13:14
Galanta 13:25
Senec 13:39
Bratislava-Vajnory 13:47
Bratislava hlavná stanica 13:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).