R 835 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 13:48
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 13:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:04
Banská Bystrica 13:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 00:56
Bratislava hlavná stanica 10:04
Bratislava-Vajnory 10:15
Bernolákovo 10:19
Senec 10:24
Sládkovičovo 10:32
Galanta 10:38
Šaľa 10:47
Palárikovo 11:01
Úľany nad Žitavou 11:14
Hul 11:17
Podhájska 11:23
Výhybňa Pial 11:35
Levice 11:48
Veľké Kozmálovce 11:55
Kozárovce 11:59
Hronský Beňadik 12:03
Nová Baňa 12:14
Žarnovica 12:25
Žiar nad Hronom 12:40
Hronská Dúbrava 12:50
Zvolen osobná stanica 12:59
Zvolen osobná stanica 13:02
Zvolen osobná stanica 13:02
Sliač kúpele 13:11
Vlkanová 13:16
Radvaň 13:20
Banská Bystrica 13:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).