R 834 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Tvrdošovce
Vlak prešiel stanicou o 11:12
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 08:32
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:20
Banská Bystrica 08:32
Sliač kúpele 08:46
Zvolen osobná stanica 08:57
Hronská Dúbrava 09:06
Žiar nad Hronom 09:17
Žarnovica 09:30
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Veľké Kozmálovce 10:04
Levice 10:12
Kalná nad Hronom 10:18
Lok 10:21
Beša 10:29
Podhájska 10:36
Hul 10:42
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Šaľa 11:14
Galanta 11:25
Senec 11:39
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).