R 834 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bernolákovo
Vlak prešiel stanicou o 11:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 08:32
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:20
Banská Bystrica 08:32
Radvaň 08:37
Vlkanová 08:41
Vlkanová 08:41
Sliač kúpele 08:46
Zvolen osobná stanica 08:54
Zvolen osobná stanica 08:57
Zvolen osobná stanica 08:57
Hronská Dúbrava 09:06
Žiar nad Hronom 09:17
Žarnovica 09:30
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Veľké Kozmálovce 10:04
Levice 10:12
Kalná nad Hronom 10:18
Lok 10:21
Beša 10:29
Podhájska 10:36
Hul 10:42
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:51
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Tvrdošovce 11:02
Trnovec nad Váhom 11:08
Šaľa 11:14
Galanta 11:25
Senec 11:39
Bernolákovo 11:43
Bratislava-Vajnory 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.