R 833 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 09:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Banská Bystrica 11:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 00:56
Bratislava hlavná stanica 08:04
Bratislava-Vajnory 08:14
Bernolákovo 08:19
Senec 08:23
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Trnovec nad Váhom 08:51
Tvrdošovce 08:57
Palárikovo 09:01
Šurany 09:08
Úľany nad Žitavou 09:14
Podhájska 09:23
Beša 09:29
Levice 09:48
Veľké Kozmálovce 09:55
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:40
Hronská Dúbrava 10:50
Zvolen osobná stanica 10:59
Zvolen osobná stanica 11:02
Sliač kúpele 11:11
Vlkanová 11:16
Vlkanová 11:16
Radvaň 11:20
Banská Bystrica 11:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.