R 833 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Hul
Vlak prešiel stanicou o 09:24
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Banská Bystrica 11:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 00:56
Bratislava hlavná stanica 08:04
Senec 08:23
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Palárikovo 09:01
Podhájska 09:23
Levice 09:48
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:40
Zvolen osobná stanica 10:59
Zvolen osobná stanica 11:02
Sliač kúpele 11:11
Banská Bystrica 11:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).