R 832 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:17
Meškanie 19 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 06:32
Bratislava hlavná stanica 09:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:20
Banská Bystrica 06:32
Sliač kúpele 06:46
Zvolen osobná stanica 06:57
Žiar nad Hronom 07:17
Žarnovica 07:30
Nová Baňa 07:42
Hronský Beňadik 07:52
Kozárovce 08:00
Veľké Kozmálovce 08:04
Levice 08:12
Výhybňa Pial 08:24
Podhájska 08:36
Úľany nad Žitavou 08:45
Šurany 08:51
Palárikovo 08:59
Šaľa 09:14
Galanta 09:25
Bratislava-Vajnory 09:47
Bratislava hlavná stanica 09:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).