R 831 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 07:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:04
Banská Bystrica 09:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:04
Bratislava-Vajnory 06:14
Senec 06:23
Sládkovičovo 06:32
Galanta 06:37
Šaľa 06:46
Trnovec nad Váhom 06:51
Palárikovo 07:01
Šurany 07:08
Podhájska 07:23
Beša 07:29
Výhybňa Pial 07:35
Levice 07:48
Veľké Kozmálovce 07:55
Kozárovce 07:59
Hronský Beňadik 08:03
Nová Baňa 08:14
Žarnovica 08:25
Žiar nad Hronom 08:40
Hronská Dúbrava 08:50
Zvolen osobná stanica 08:59
Zvolen osobná stanica 09:02
Zvolen osobná stanica 09:02
Sliač kúpele 09:11
Vlkanová 09:16
Radvaň 09:20
Banská Bystrica 09:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.