R 831 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 09:36
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:04
Banská Bystrica 09:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:04
Bratislava-Vajnory 06:14
Bernolákovo 06:19
Senec 06:23
Sládkovičovo 06:32
Galanta 06:37
Šaľa 06:47
Trnovec nad Váhom 06:51
Tvrdošovce 06:57
Palárikovo 07:01
Úľany nad Žitavou 07:14
Hul 07:17
Podhájska 07:23
Beša 07:29
Výhybňa Pial 07:35
Kalná nad Hronom 07:41
Kalná nad Hronom 07:41
Levice 07:48
Veľké Kozmálovce 07:55
Kozárovce 07:59
Hronský Beňadik 08:03
Nová Baňa 08:14
Žarnovica 08:25
Hliník nad Hronom 08:31
Žiar nad Hronom 08:38
Hronská Dúbrava 08:47
Zvolen osobná stanica 08:56
Zvolen osobná stanica 09:02
Zvolen osobná stanica 09:02
Sliač kúpele 09:11
Vlkanová 09:16
Radvaň 09:20
Banská Bystrica 09:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).