R 830 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:00
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 04:32
Bratislava hlavná stanica 07:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 04:32
Sliač kúpele 04:46
Zvolen osobná stanica 04:57
Žiar nad Hronom 05:17
Žarnovica 05:30
Nová Baňa 05:42
Hronský Beňadik 05:52
Kozárovce 06:00
Levice 06:12
Lok 06:21
Beša 06:29
Podhájska 06:36
Hul 06:42
Úľany nad Žitavou 06:45
Šurany 06:51
Šurany 06:51
Palárikovo 06:59
Tvrdošovce 07:03
Trnovec nad Váhom 07:09
Šaľa 07:14
Galanta 07:25
Bernolákovo 07:43
Bratislava hlavná stanica 07:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).