R 801 GEMERAN POĽANA

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 07:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 22:40
Prešov 07:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 00:08
Šaľa 00:18
Nové Zámky 00:56
Čata 01:01
Pohronský Ruskov 01:04
Želiezovce 01:12
Tekovské Lužany 01:20
Levice 01:47
Hronský Beňadik 02:01
Nová Baňa 02:12
Žarnovica 02:24
Žiar nad Hronom 02:37
Zvolen osobná stanica 03:15
Vígľaš 03:29
Kriváň 03:41
Lovinobaňa 03:54
Tomášovce 04:01
Lučenec 04:05
Fiľakovo 04:19
Hajnáčka 04:32
Jesenské 04:47
Tornaľa 05:17
Plešivec 05:34
Slavec jaskyňa 05:39
Rožňava 05:48
Lipovník 05:57
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 06:10
Turňa nad Bodvou 06:14
Moldava nad Bodovu 06:25
Veľká Ida 06:35
Košice 06:53
Košice 07:03
Kysak 07:26
Drienovská Nová Ves 07:34
Prešov 07:42
Bratislava hlavná stanica 22:35
Bratislava-Nové Mesto 22:40
Bernolákovo 22:51
Bratislava hlavná stanica 23:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).