R 615 TATRAN ZEMPLÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 06:37
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:57
Humenné 06:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 00:25
Trenčianska Teplá 00:32
Dubnica nad Váhom 00:36
Ladce 00:43
Púchov 00:52
Považská Bystrica 01:02
Žilina 01:31
Odbočka Váh 01:38
Varín 01:42
Vrútky 01:55
Turany 02:01
Kraľovany 02:08
Ľubochňa 02:12
Ružomberok 02:24
Liptovský Mikuláš 02:43
Kráľova Lehota 02:55
Východná 03:01
Štrba 03:10
Svit 03:23
Poprad-Tatry 03:30
Spišská Nová Ves 03:49
Markušovce 03:55
Spišské Vlachy 04:03
Margecany 04:16
Kysak 04:31
Košice 05:01
Krásna nad Hornádom 05:07
Nižná Myšľa 05:12
Ruskov 05:18
Slanec 05:25
Čeľovce 05:39
Trebišov 05:50
Hrinište 05:55
Bánovce nad Ondavou 06:01
Michalovce 06:11
Strážske 06:23
Humenné 06:33
Bratislava hlavná stanica 22:57
Pezinok 23:13
Šenkvice 23:16
Trnava 23:29
Leopoldov 23:42
Piešťany 23:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).