R 614 TATRAN ZEMPLÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 21:54
Bratislava hlavná stanica 05:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 00:14
Spišské Vlachy 00:25
Markušovce 00:33
Spišská Nová Ves 00:41
Poprad-Tatry 01:01
Východná 01:31
Kráľova Lehota 01:37
Liptovský Mikuláš 01:48
Liptovská Teplá 02:00
Ružomberok 02:06
Ľubochňa 02:16
Kraľovany 02:22
Turany 02:28
Vrútky 02:35
Varín 02:47
Žilina 03:01
Žilina zriaďovacia stanica 03:10
Dolný Hričov 03:17
Bytča 03:21
Považská Bystrica 03:27
Púchov 03:49
Dubnica nad Váhom 04:02
Trenčianska Teplá 04:07
Trenčín 04:16
Trenčín-Zlatovce 04:19
Nové Mesto nad Váhom 04:35
Piešťany 04:49
Leopoldov 05:02
Trnava 05:17
Trnava nákladná stanica 05:18
Šenkvice 05:28
Pezinok 05:32
Bratislava hlavná stanica 05:49
Humenné 21:54
Strážske 22:04
Petrovce nad Laborcom 22:11
Michalovce 22:16
Bánovce nad Ondavou 22:26
Trebišov 22:38
Ruskov 23:09
Krásna nad Hornádom 23:19
Košice 23:45
Kostoľany nad Hornádom 23:52
Kysak 23:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).