R 613 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 00:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:13
Košice 00:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 00:03
Bratislava hlavná stanica 18:13
Pezinok 18:29
Šenkvice 18:32
Cífer 18:37
Trnava 18:44
Leopoldov 18:56
Veľké Kostoľany 19:01
Piešťany 19:07
Trenčianske Bohuslavice 19:24
Trenčín-Zlatovce 19:31
Trenčín 19:35
Trenčianska Teplá 19:43
Dubnica nad Váhom 19:47
Púchov 20:01
Považská Bystrica 20:12
Bytča 20:20
Žilina 20:42
Odbočka Váh 20:49
Varín 20:53
Vrútky 21:07
Kraľovany 21:21
Ľubochňa 21:27
Ružomberok 21:39
Liptovský Mikuláš 21:58
Kráľova Lehota 22:10
Štrba 22:27
Výhybňa Lučivná 22:33
Svit 22:40
Poprad-Tatry 22:50
Spišská Nová Ves 23:09
Markušovce 23:15
Krompachy 23:27
Margecany 23:36
Kysak 23:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).