R 612 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dolný Hričov
Vlak prišiel do stanice o 19:43
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:57
Bratislava hlavná stanica 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:57
Kysak 16:11
Margecany 16:27
Krompachy 16:34
Spišské Vlachy 16:38
Markušovce 16:46
Spišská Nová Ves 16:54
Vydrník 17:02
Poprad-Tatry 17:15
Svit 17:20
Východná 17:45
Liptovský Hrádok 17:54
Liptovský Mikuláš 18:03
Ružomberok 18:23
Kraľovany 18:40
Turany 18:46
Vrútky 18:54
Žilina 19:24
Žilina zriaďovacia stanica 19:29
Dolný Hričov 19:37
Bytča 19:40
Považská Bystrica 19:50
Púchov 20:02
Ilava 20:10
Dubnica nad Váhom 20:13
Trenčianska Teplá 20:18
Trenčín 20:26
Trenčianske Bohuslavice 20:35
Nové Mesto nad Váhom 20:41
Piešťany 20:52
Leopoldov 21:04
Trnava 21:18
Trnava nákladná stanica 21:19
Cífer 21:24
Šenkvice 21:29
Pezinok 21:31
Bratislava-Rača 21:37
Odbočka Vinohrady 21:38
Bratislava hlavná stanica 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).