R 612 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:54
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:57
Bratislava hlavná stanica 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:57
Kostoľany nad Hornádom 16:04
Kysak 16:11
Malá Lodina 16:18
Margecany 16:27
Spišská Nová Ves 16:54
Vydrník 17:02
Poprad-Tatry 17:13
Svit 17:23
Liptovský Hrádok 17:54
Liptovský Mikuláš 18:03
Výhybňa Paludza 18:08
Ružomberok 18:22
Ľubochňa 18:32
Kraľovany 18:40
Vrútky 18:55
Žilina 19:23
Žilina zriaďovacia stanica 19:26
Dolný Hričov 19:34
Bytča 19:37
Považská Bystrica 19:47
Púchov 20:02
Ladce 20:08
Ilava 20:10
Dubnica nad Váhom 20:13
Trenčianska Teplá 20:18
Trenčín 20:26
Trenčín-Zlatovce 20:29
Trenčianske Bohuslavice 20:35
Nové Mesto nad Váhom 20:41
Piešťany 20:52
Veľké Kostoľany 20:58
Leopoldov 21:04
Trnava 21:18
Trnava nákladná stanica 21:19
Šenkvice 21:29
Pezinok 21:31
Bratislava hlavná stanica 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).