R 611 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 22:20
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 22:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:13
Košice 22:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:13
Pezinok 16:29
Šenkvice 16:32
Cífer 16:37
Trnava 16:44
Leopoldov 16:56
Veľké Kostoľany 17:01
Piešťany 17:07
Trenčianske Bohuslavice 17:24
Trenčín-Zlatovce 17:31
Trenčín 17:35
Trenčianska Teplá 17:43
Ladce 17:53
Púchov 18:01
Považská Bystrica 18:12
Bytča 18:20
Dolný Hričov 18:23
Žilina zriaďovacia stanica 18:31
Žilina 18:42
Varín 18:53
Vrútky 19:07
Turany 19:14
Kraľovany 19:21
Ľubochňa 19:27
Ružomberok 19:39
Výhybňa Paludza 19:52
Liptovský Mikuláš 19:58
Liptovský Hrádok 20:07
Východná 20:16
Štrba 20:27
Svit 20:40
Poprad-Tatry 20:50
Spišská Nová Ves 21:09
Markušovce 21:15
Spišské Vlachy 21:23
Margecany 21:36
Kysak 21:51
Kostoľany nad Hornádom 21:56
Košice 22:03

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.