R 610 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:18
Meškanie 31 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:57
Bratislava hlavná stanica 19:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:57
Kostoľany nad Hornádom 14:04
Kysak 14:11
Malá Lodina 14:18
Margecany 14:27
Markušovce 14:46
Spišská Nová Ves 14:54
Poprad-Tatry 15:13
Svit 15:23
Východná 15:45
Kráľova Lehota 15:51
Liptovský Hrádok 15:54
Liptovský Mikuláš 16:03
Liptovská Teplá 16:15
Ružomberok 16:22
Ľubochňa 16:32
Kraľovany 16:40
Vrútky 16:55
Odbočka Váh 17:12
Žilina 17:23
Žilina zriaďovacia stanica 17:26
Dolný Hričov 17:34
Bytča 17:37
Považská Bystrica 17:47
Púchov 18:02
Ilava 18:10
Dubnica nad Váhom 18:13
Trenčianska Teplá 18:18
Trenčín 18:26
Trenčianske Bohuslavice 18:35
Nové Mesto nad Váhom 18:41
Piešťany 18:52
Veľké Kostoľany 18:58
Leopoldov 19:04
Trnava 19:18
Trnava nákladná stanica 19:19
Cífer 19:24
Pezinok 19:31
Bratislava-Rača 19:37
Bratislava hlavná stanica 19:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).