R 610 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:48
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:57
Bratislava hlavná stanica 19:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:57
Kysak 14:11
Malá Lodina 14:18
Margecany 14:27
Spišské Vlachy 14:38
Markušovce 14:46
Spišská Nová Ves 14:54
Poprad-Tatry 15:15
Svit 15:20
Liptovský Hrádok 15:54
Liptovský Mikuláš 16:03
Liptovská Teplá 16:15
Ružomberok 16:23
Kraľovany 16:40
Vrútky 16:54
Žilina 17:24
Žilina zriaďovacia stanica 17:29
Bytča 17:40
Považská Bystrica 17:50
Púchov 18:02
Ilava 18:10
Dubnica nad Váhom 18:13
Trenčianska Teplá 18:18
Trenčín 18:26
Trenčianske Bohuslavice 18:35
Nové Mesto nad Váhom 18:41
Piešťany 18:52
Leopoldov 19:04
Trnava 19:18
Trnava nákladná stanica 19:19
Šenkvice 19:29
Bratislava-Rača 19:37
Bratislava hlavná stanica 19:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).