R 609 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:05
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 20:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:13
Košice 20:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:13
Pezinok 14:29
Šenkvice 14:32
Cífer 14:37
Trnava 14:44
Leopoldov 14:56
Veľké Kostoľany 15:01
Piešťany 15:07
Trenčianske Bohuslavice 15:24
Trenčín-Zlatovce 15:31
Trenčín 15:35
Trenčianska Teplá 15:43
Dubnica nad Váhom 15:47
Púchov 16:01
Považská Bystrica 16:12
Žilina 16:42
Odbočka Váh 16:49
Varín 16:53
Vrútky 17:07
Kraľovany 17:21
Ružomberok 17:39
Liptovský Mikuláš 17:58
Liptovský Hrádok 18:07
Štrba 18:27
Svit 18:40
Poprad-Tatry 18:50
Vydrník 18:59
Spišská Nová Ves 19:09
Markušovce 19:15
Spišské Vlachy 19:23
Krompachy 19:27
Margecany 19:36
Kysak 19:51
Košice 20:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).