R 608 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:17
Meškanie 30 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 18:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:57
Bratislava hlavná stanica 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:57
Kostoľany nad Hornádom 12:04
Kysak 12:11
Malá Lodina 12:18
Margecany 12:27
Markušovce 12:46
Spišská Nová Ves 12:54
Vydrník 13:02
Poprad-Tatry 13:15
Svit 13:20
Východná 13:45
Kráľova Lehota 13:51
Liptovský Hrádok 13:54
Liptovský Mikuláš 14:03
Liptovská Teplá 14:15
Ružomberok 14:23
Kraľovany 14:40
Turany 14:46
Vrútky 14:54
Odbočka Váh 15:11
Žilina 15:24
Žilina zriaďovacia stanica 15:29
Dolný Hričov 15:37
Bytča 15:40
Považská Bystrica 15:50
Púchov 16:02
Ladce 16:08
Ilava 16:10
Dubnica nad Váhom 16:13
Trenčianska Teplá 16:18
Trenčín 16:26
Trenčín-Zlatovce 16:29
Trenčianske Bohuslavice 16:35
Nové Mesto nad Váhom 16:41
Piešťany 16:52
Leopoldov 17:04
Trnava 17:18
Trnava nákladná stanica 17:19
Cífer 17:24
Šenkvice 17:29
Pezinok 17:31
Bratislava hlavná stanica 17:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.