R 608 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:12
Meškanie 145 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:57
Bratislava hlavná stanica 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:57
Kostoľany nad Hornádom 12:04
Kysak 12:11
Malá Lodina 12:18
Margecany 12:27
Krompachy 12:34
Spišské Vlachy 12:38
Spišská Nová Ves 12:54
Vydrník 13:02
Poprad-Tatry 13:11
Poprad-Tatry 13:13
Svit 13:23
Východná 13:45
Kráľova Lehota 13:51
Liptovský Hrádok 13:54
Liptovský Mikuláš 14:03
Liptovská Teplá 14:15
Ružomberok 14:22
Ľubochňa 14:32
Kraľovany 14:40
Turany 14:46
Vrútky 14:55
Varín 15:08
Žilina-Teplička 15:10
Odbočka Váh 15:12
Žilina 15:23
Žilina zriaďovacia stanica 15:26
Dolný Hričov 15:34
Bytča 15:37
Považská Bystrica 15:47
Púchov 16:02
Ladce 16:08
Ilava 16:10
Dubnica nad Váhom 16:13
Trenčianska Teplá 16:18
Trenčín 16:26
Trenčín-Zlatovce 16:29
Trenčianske Bohuslavice 16:35
Nové Mesto nad Váhom 16:41
Piešťany 16:52
Veľké Kostoľany 16:58
Leopoldov 17:04
Trnava 17:15
Trnava 17:18
Trnava nákladná stanica 17:19
Cífer 17:24
Šenkvice 17:29
Pezinok 17:31
Bratislava-Rača 17:37
Bratislava hlavná stanica 17:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).