R 607 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:08
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:13
Košice 18:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:13
Pezinok 12:29
Šenkvice 12:32
Cífer 12:37
Trnava 12:44
Leopoldov 12:56
Veľké Kostoľany 13:01
Piešťany 13:07
Trenčianske Bohuslavice 13:24
Trenčín-Zlatovce 13:31
Trenčín 13:35
Trenčianska Teplá 13:43
Dubnica nad Váhom 13:47
Púchov 14:01
Považská Bystrica 14:12
Dolný Hričov 14:23
Žilina zriaďovacia stanica 14:31
Žilina 14:42
Odbočka Váh 14:49
Žilina-Teplička 14:51
Varín 14:53
Vrútky 15:07
Vrútky nákladná stanica 15:10
Kraľovany 15:21
Ružomberok 15:39
Liptovský Mikuláš 15:58
Kráľova Lehota 16:10
Východná 16:16
Štrba 16:27
Svit 16:40
Poprad-Tatry 16:50
Vydrník 16:59
Spišská Nová Ves 17:09
Markušovce 17:15
Margecany 17:36
Kysak 17:51
Kostoľany nad Hornádom 17:56
Košice 18:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).