R 604 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:12
Meškanie 25 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 14:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:57
Bratislava hlavná stanica 13:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:57
Kysak 08:11
Malá Lodina 08:18
Margecany 08:27
Spišské Vlachy 08:38
Markušovce 08:46
Spišská Nová Ves 08:54
Vydrník 09:02
Poprad-Tatry 09:15
Svit 09:20
Východná 09:45
Kráľova Lehota 09:51
Liptovský Hrádok 09:54
Liptovský Mikuláš 10:03
Výhybňa Paludza 10:08
Liptovská Teplá 10:15
Ružomberok 10:23
Ľubochňa 10:32
Kraľovany 10:40
Vrútky 10:54
Žilina-Teplička 11:09
Odbočka Váh 11:11
Žilina 11:24
Žilina zriaďovacia stanica 11:29
Bytča 11:40
Považská Bystrica 11:50
Púchov 12:02
Ladce 12:08
Ilava 12:10
Dubnica nad Váhom 12:13
Trenčianska Teplá 12:18
Trenčín 12:26
Trenčín-Zlatovce 12:29
Trenčianske Bohuslavice 12:35
Nové Mesto nad Váhom 12:41
Piešťany 12:52
Veľké Kostoľany 12:58
Leopoldov 13:04
Trnava 13:18
Trnava nákladná stanica 13:19
Cífer 13:24
Šenkvice 13:29
Pezinok 13:31
Bratislava-Rača 13:37
Bratislava hlavná stanica 13:47

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.