R 604 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak odišiel zo stanice o 11:02
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:57
Bratislava hlavná stanica 13:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:57
Kostoľany nad Hornádom 08:04
Kysak 08:11
Margecany 08:27
Krompachy 08:34
Spišské Vlachy 08:38
Spišská Nová Ves 08:52
Spišská Nová Ves 08:54
Vydrník 09:02
Poprad-Tatry 09:13
Svit 09:23
Východná 09:45
Kráľova Lehota 09:51
Liptovský Hrádok 09:54
Liptovský Mikuláš 10:03
Výhybňa Paludza 10:08
Liptovská Teplá 10:15
Ružomberok 10:22
Ľubochňa 10:32
Kraľovany 10:40
Turany 10:46
Vrútky nákladná stanica 10:50
Vrútky 10:55
Varín 11:08
Žilina-Teplička 11:10
Odbočka Váh 11:12
Žilina 11:23
Žilina 11:23
Žilina zriaďovacia stanica 11:26
Dolný Hričov 11:34
Bytča 11:37
Považská Bystrica 11:47
Púchov 12:02
Ladce 12:08
Ilava 12:10
Dubnica nad Váhom 12:13
Trenčianska Teplá 12:18
Trenčín 12:26
Trenčín-Zlatovce 12:29
Trenčianske Bohuslavice 12:35
Nové Mesto nad Váhom 12:41
Piešťany 12:52
Veľké Kostoľany 12:58
Leopoldov 13:04
Trnava 13:18
Trnava nákladná stanica 13:19
Cífer 13:24
Šenkvice 13:29
Pezinok 13:31
Bratislava-Rača 13:37
Bratislava hlavná stanica 13:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).