R 604 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:57
Bratislava hlavná stanica 13:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:57
Kysak 08:11
Margecany 08:27
Spišské Vlachy 08:38
Spišská Nová Ves 08:54
Poprad-Tatry 09:15
Liptovský Mikuláš 10:03
Liptovská Teplá 10:15
Ružomberok 10:23
Kraľovany 10:40
Vrútky 10:54
Žilina 11:24
Žilina zriaďovacia stanica 11:29
Bytča 11:40
Považská Bystrica 11:50
Púchov 12:02
Trenčianska Teplá 12:18
Trenčín 12:26
Nové Mesto nad Váhom 12:41
Piešťany 12:52
Leopoldov 13:04
Šenkvice 13:29
Bratislava hlavná stanica 13:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).