R 603 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:34
Meškanie 31 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:48 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:13
Košice 14:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:13
Pezinok 08:29
Šenkvice 08:32
Trnava 08:44
Leopoldov 08:56
Veľké Kostoľany 09:01
Piešťany 09:07
Výhybňa Potvorice 09:14
Trenčianske Bohuslavice 09:24
Trenčín-Zlatovce 09:31
Trenčín 09:35
Trenčianska Teplá 09:43
Dubnica nad Váhom 09:47
Ilava 09:50
Ladce 09:53
Púchov 10:00
Považská Bystrica 10:15
Bytča 10:24
Dolný Hričov 10:27
Žilina zriaďovacia stanica 10:34
Žilina 10:42
Odbočka Váh 10:49
Žilina-Teplička 10:51
Varín 10:53
Vrútky 11:07
Vrútky nákladná stanica 11:09
Turany 11:13
Kraľovany 11:21
Ľubochňa 11:27
Ružomberok 11:39
Liptovská Teplá 11:45
Liptovský Mikuláš 11:56
Liptovský Mikuláš 11:58
Liptovský Hrádok 12:07
Kráľova Lehota 12:10
Východná 12:16
Štrba 12:27
Svit 12:40
Poprad-Tatry 12:50
Spišská Nová Ves 13:09
Krompachy 13:27
Margecany 13:36
Malá Lodina 13:43
Kysak 13:51
Kostoľany nad Hornádom 13:56
Košice 14:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).