R 603 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:18
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 14:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:13
Košice 14:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:13
Pezinok 08:29
Šenkvice 08:32
Cífer 08:37
Trnava 08:44
Leopoldov 08:56
Veľké Kostoľany 09:01
Piešťany 09:07
Trenčianske Bohuslavice 09:24
Trenčín-Zlatovce 09:31
Trenčín 09:35
Trenčianska Teplá 09:43
Dubnica nad Váhom 09:47
Ilava 09:50
Ladce 09:53
Púchov 10:01
Považská Bystrica 10:12
Bytča 10:20
Žilina zriaďovacia stanica 10:31
Žilina 10:42
Odbočka Váh 10:49
Žilina-Teplička 10:51
Varín 10:53
Vrútky 11:07
Kraľovany 11:21
Ľubochňa 11:27
Ružomberok 11:39
Liptovský Mikuláš 11:58
Liptovský Hrádok 12:07
Štrba 12:27
Svit 12:40
Poprad-Tatry 12:50
Vydrník 12:59
Spišská Nová Ves 13:09
Markušovce 13:15
Margecany 13:36
Kysak 13:51
Kostoľany nad Hornádom 13:56
Košice 14:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).