R 601 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 12:10
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:13
Košice 12:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:13
Pezinok 06:29
Cífer 06:37
Trnava 06:44
Leopoldov 06:56
Veľké Kostoľany 07:01
Piešťany 07:07
Trenčianske Bohuslavice 07:24
Trenčín-Zlatovce 07:31
Trenčín 07:35
Trenčianska Teplá 07:43
Dubnica nad Váhom 07:47
Ilava 07:50
Ladce 07:53
Púchov 08:01
Považská Bystrica 08:12
Bytča 08:20
Dolný Hričov 08:23
Žilina zriaďovacia stanica 08:31
Žilina 08:42
Odbočka Váh 08:49
Varín 08:53
Vrútky 09:07
Vrútky nákladná stanica 09:10
Turany 09:14
Kraľovany 09:21
Ľubochňa 09:27
Ružomberok 09:39
Liptovská Teplá 09:45
Výhybňa Paludza 09:52
Liptovský Mikuláš 09:58
Liptovský Hrádok 10:07
Kráľova Lehota 10:10
Štrba 10:27
Svit 10:40
Poprad-Tatry 10:50
Vydrník 10:59
Spišská Nová Ves 11:09
Spišské Vlachy 11:23
Krompachy 11:27
Margecany 11:36
Malá Lodina 11:43
Kysak 11:51
Kostoľany nad Hornádom 11:56
Košice 12:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).