R 600 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:49
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 03:57
Bratislava hlavná stanica 09:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 03:57
Kysak 04:11
Margecany 04:27
Spišské Vlachy 04:38
Markušovce 04:46
Spišská Nová Ves 04:54
Vydrník 05:02
Poprad-Tatry 05:14
Svit 05:19
Liptovský Hrádok 05:54
Liptovský Mikuláš 06:04
Ružomberok 06:23
Kraľovany 06:40
Turany 06:46
Vrútky 06:54
Odbočka Váh 07:11
Žilina 07:24
Žilina zriaďovacia stanica 07:29
Dolný Hričov 07:37
Bytča 07:40
Považská Bystrica 07:50
Púchov 08:02
Ladce 08:08
Dubnica nad Váhom 08:13
Trenčianska Teplá 08:18
Trenčín 08:26
Trenčín-Zlatovce 08:29
Trenčianske Bohuslavice 08:35
Nové Mesto nad Váhom 08:41
Piešťany 08:52
Veľké Kostoľany 08:58
Leopoldov 09:04
Trnava 09:18
Trnava nákladná stanica 09:19
Cífer 09:24
Šenkvice 09:29
Pezinok 09:31
Bratislava hlavná stanica 09:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).