R 347 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:01
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 21:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 17:58
Zvolen osobná stanica 20:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 17:58
Čadca 18:06
Krásno nad Kysucou 18:16
Kysucké Nové Mesto 18:23
Žilina 18:35
Žilina-Teplička 18:44
Varín 18:46
Vrútky 19:13
Príbovce-Rakovo 19:27
Čremošné 19:53
Harmanec jaskyňa 20:03
Uľanka 20:15
Kostiviarska 20:21
Banská Bystrica 20:33
Radvaň 20:38
Vlkanová 20:42
Sliač kúpele 20:47
Zvolen osobná stanica 20:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).