R 346 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:03
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 05:02
Čadca št. hr. 08:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 05:02
Sliač kúpele 05:12
Vlkanová 05:18
Radvaň 05:23
Banská Bystrica 05:34
Kostiviarska 05:40
Uľanka 05:46
Harmanec jaskyňa 06:02
Čremošné 06:09
Diviaky 06:23
Príbovce-Rakovo 06:32
Martin 06:40
Vrútky 07:01
Varín 07:13
Žilina-Teplička 07:15
Žilina 07:27
Kysucké Nové Mesto 07:38
Krásno nad Kysucou 07:44
Čadca 07:56
Čadca štátna hranica 08:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).