R 345 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 17:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 15:58
Banská Bystrica 18:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 15:58
Čadca 16:06
Krásno nad Kysucou 16:16
Kysucké Nové Mesto 16:23
Žilina 16:35
Žilina-Teplička odchodová skupina 16:40
Odbočka Váh 16:42
Žilina-Teplička 16:44
Varín 16:46
Odbočka Potok 16:50
Vrútky 16:59
Vrútky 17:13
Vrútky 17:13
Harmanec jaskyňa 18:03
Uľanka 18:15
Banská Bystrica 18:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.