R 344 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 12:10
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 09:34
Čadca št. hr. 12:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 09:34
Kostiviarska 09:40
Uľanka 09:46
Harmanec jaskyňa 10:02
Čremošné 10:09
Diviaky 10:23
Príbovce-Rakovo 10:32
Martin 10:40
Vrútky 11:01
Varín 11:13
Žilina-Teplička 11:15
Odbočka Váh 11:17
Žilina 11:24
Žilina 11:27
Kysucké Nové Mesto 11:38
Krásno nad Kysucou 11:44
Čadca 11:56
Čadca štátna hranica 12:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).