R 343 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 12:35
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 12:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 09:58
Banská Bystrica 12:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 09:58
Čadca 10:06
Krásno nad Kysucou 10:16
Kysucké Nové Mesto 10:23
Žilina 10:35
Varín 10:46
Vrútky 11:13
Harmanec jaskyňa 12:03
Banská Bystrica 12:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).