R 343 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak odišiel zo stanice o 10:21
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 09:58
Banská Bystrica 12:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 09:58
Čadca 10:06
Krásno nad Kysucou 10:16
Kysucké Nové Mesto 10:23
Žilina 10:33
Žilina 10:35
Odbočka Váh 10:42
Žilina-Teplička 10:44
Varín 10:46
Vrútky 10:59
Vrútky 11:13
Vrútky 11:13
Príbovce-Rakovo 11:27
Diviaky 11:36
Čremošné 11:53
Čremošné 11:53
Harmanec jaskyňa 12:03
Uľanka 12:15
Banská Bystrica 12:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.