R 342 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 16:07
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 16:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 13:34
Čadca št. hr. 16:02
Ostrava-Svinov CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 13:34
Kostiviarska 13:40
Uľanka 13:46
Harmanec jaskyňa 14:02
Čremošné 14:09
Diviaky 14:23
Príbovce-Rakovo 14:32
Martin 14:40
Vrútky 15:01
Varín 15:13
Odbočka Váh 15:17
Žilina 15:27
Kysucké Nové Mesto 15:38
Krásno nad Kysucou 15:44
Čadca 15:56
Čadca štátna hranica 16:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).