R 341 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:42
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 07:58
Banská Bystrica 10:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 07:58
Čadca 08:06
Kysucké Nové Mesto 08:23
Žilina 08:33
Žilina 08:35
Odbočka Váh 08:42
Žilina-Teplička 08:44
Varín 08:46
Vrútky 09:13
Príbovce-Rakovo 09:27
Čremošné 09:53
Harmanec jaskyňa 10:03
Uľanka 10:15
Banská Bystrica 10:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).