R 341 Fatran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 10:32
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.07.2021 o 10:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Ostrava-Svinov CZ  
Čadca št. hr. 07:58
Banská Bystrica 10:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 08:06
Čadca 08:06
Krásno nad Kysucou 08:16
Kysucké Nové Mesto 08:23
Žilina 08:36
Žilina-Teplička 08:45
Varín 08:47
Vrútky 09:13
Príbovce-Rakovo 09:27
Čremošné 09:53
Harmanec jaskyňa 10:03
Uľanka 10:15
Banská Bystrica 10:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).