Railpage.net
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Púchov (08:34) - Bratislava hlavná stanica (10:40)
| Údaj zo stanice | Bratislava hlavná stanica |
| Vlak prišiel do stanice o | 10:40 |
| Meškanie | ide načas |
Posledná aktualizácia údajov: 20.07.2026 o 10:41 (obnoviť)
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Milí návštevníci, od 1.7.2026 sa na tomto webe nezobrazujú žiadne reklamy. Prečo je to tak? Z dôvodu legislatívnych zmien som sa rozhodol pozastaviť svoju podnikateľskú činnosť, čo znamená že som stratil možnosť prijímať platby z reklamy, ktoré prevádzku tohto webu financovali. Ak však máte tento web radi, môžete ho podporiť v ďalšej prevádzke dobrovoľným príspevkom v hodnote jedného kávového nápoja, alebo akejkoľvek inej sumy. Stačí použiť službu Payme.Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
| Stanica | Príchod | Odchod |
|---|---|---|
| Púchov | - | 08:34 |
| Ilava | 08:42 | 08:43 |
| Dubnica nad Váhom | 08:49 | 08:50 |
| Trenčianska Teplá | 08:54 | 08:56 |
| Trenčín | 09:01 | 09:04 |
| Nové Mesto nad Váhom | 09:19 | 09:21 |
| Piešťany | 09:31 | 09:33 |
| Leopoldov | 09:44 | 09:46 |
| Trnava | 09:58 | 10:00 |
| Pezinok | 10:22 | 10:24 |
| Svätý Jur | 10:27 | 10:27 |
| Bratislava hlavná stanica | 10:40 | - |
Reklama
Milí návštevníci, od 1.7.2026 sa na tomto webe nezobrazujú žiadne reklamy. Prečo je to tak? Z dôvodu legislatívnych zmien som sa rozhodol pozastaviť svoju podnikateľskú činnosť, čo znamená že som stratil možnosť prijímať platby z reklamy, ktoré prevádzku tohto webu financovali. Ak však máte tento web radi, môžete ho podporiť v ďalšej prevádzke dobrovoľným príspevkom v hodnote jedného kávového nápoja, alebo akejkoľvek inej sumy. Stačí použiť službu Payme.
Ďakujem. S úctou, autor Jakub
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.
Na prevádzku tohto webu ste prispeli už v sume 0 káv.
Pridať sa Zistiť viac