RR 963 Zakarpatia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 21:37
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Mukačevo UA  
Čierna nad Tisou št. hr. 19:15
Košice 21:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou štátna hranica 19:15
Čierna nad Tisou 20:18
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 20:21
Pribeník 20:23
Veľký Horeš 20:28
Streda nad Bodrogom 20:41
Slovenské Nové Mesto 20:47
Michaľany 20:57
Kuzmice 21:03
Slanec 21:11
Ruskov 21:16
Nižná Myšľa 21:21
Krásna nad Hornádom 21:27
Košice 21:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).