RR 962 Zakarpatia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:44
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 13:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:51
Čierna nad Tisou št. hr. 13:44
Mukačevo UA  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:51
Krásna nad Hornádom 11:57
Nižná Myšľa 12:02
Ruskov 12:08
Kuzmice 12:22
Michaľany 12:27
Streda nad Bodrogom 12:43
Veľký Horeš 12:52
Čierna nad Tisou 13:03
Čierna nad Tisou 13:14
Čierna nad Tisou 13:14
Čierna nad Tisou štátna hranica 13:44

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.