RR 962 Zakarpatia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:44
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 13:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:51
Čierna nad Tisou št. hr. 13:44
Mukačevo UA  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:51
Ruskov 12:08
Slanec 12:14
Kuzmice 12:22
Michaľany 12:27
Slovenské Nové Mesto 12:37
Streda nad Bodrogom 12:43
Veľký Horeš 12:52
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 12:58
Čierna nad Tisou 13:14
Čierna nad Tisou štátna hranica 13:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).