RR 961 Zakarpatia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čierna nad Tisou
Vlak prišiel do stanice o 16:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Mukačevo UA  
Čierna nad Tisou št. hr. 15:59
Košice 18:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čierna nad Tisou štátna hranica 15:59
Čierna nad Tisou 16:49
Čierna nad Tisou 16:57
Čierna nad Tisou 16:57
Dobrá pri Čiernej nad Tisou 17:00
Pribeník 17:02
Veľký Horeš 17:06
Slovenské Nové Mesto 17:26
Michaľany 17:36
Slanec 17:50
Ruskov 17:55
Košice 18:13
Čadca 20:34
Košice 21:13
Kysak 21:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).